Bez kategorii

Revlon ColorStay Gel Envy

Cześć:)


Mam nowinki z frontu paznokciowego. Revlon wprowadza do swojej oferty lakiery do paznokci o przedłużonej formule.  ColorStay Gel Envy™ Longwear Nail Enamel to kolekcja, którą stosujemy bez użycia bazy natomiast do nich mamy w ofercie top z którym współgrają najlepiej. Na evencie organizowanym przez Revlon miałam okazje mieć pomalowane paznokcie jednym z lakierów a dokładniej  Showtime.  Na lakier był położony top i powiem wam, ze mój manicure przetrwał tydzień! Do tego w trudnych warunkach, bo dużo pracuję rękami. Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem.  Użyłam lakier bez topu i w tedy sprawował się ok 3 dni bez uszczerbku. Muszę jednak zainwestować w top bo mam wrażenie, że będzie sprawdzał się świetnie. Cena lakierów to 28,99zł(topu również)


Lakiery są dostępne w 30 kolorach, część klasycznie kremowa a inne przepięknie żuczkowe lub z shimmerem;) Jest w czym wybierać, można dostać oczopląsu:D

Zobaczcie jak u mnie prezentował się lakier w odcieniu Showtime


Mam kilka odcieni do przetestowania więc na pewno niedługo pojawią się na blogu. Jeśli macie ochotę zobaczyć jak wyglądał event i kogo  miałam okazję tam zobaczyć to zapraszam do zdjęć niżej:) Uwielbiam możliwość spędzenia czasu z blogerkami oraz cudownymi organizatorkami:) Zawsze z radością czekam na taką możliwość j jestem niezmiernie wdzięczna i szczęśliwa, że jestem wzięta pod uwagę jako gość takiego spotkania. Dzięki dziewczyny za wszystko! 😉

PS Do polski wchodzą nowe odcienie podkładu revlon colorstay, niestety  nic w bardzo jasnej tonacji ale widziałam kilka ładnych żółtków w dość uniwersalnych barwach;)

 Oraz moje fotki kalkulatorem:D :

świąteczna herbatka<3 mniam

Bardzo zauroczył mnie odcień tych róż

Prze prze przepyszneUff i po poście;) Styczeń niestety rozpoczął się bardzo pracowicie i niestety nie miałam czasu na bloga. Mam nadzieje, że resztę miesiąca będę miała troszkę luźniejszą i będę mogła dodawać notki częściej:)

komentarzy 27

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *