Bez kategorii

Stardust teal glitter

Dziś zapraszam właściwie nie na recenzje a na pierwsze wrażenie. Dlaczego? Bo lakier ten tak mnie zauroczył, że nie chcę dłużej czekać. Wygląda jak mieniąca się syrenia łuska. To lakier od Avon z kolekcji stardust o nazwie Teal glitter. Produkt w bardzo nietypowej butelce, przypominającej wyszlifowany kamień szlachetny.

Kupiłam go za cenę 9,90 i od razu użyłam. Wygląda przepięknie, szczególnie przy sztucznym świetle. Wykończenie piaskowe-brokatowe, w świetle dziennym jakby lekko matowe a przy żarówce budzi się w nim kolorowy feniks. Zmywa się go przeciętnienie, ani nie tak trudno jak brokaty ani nie tak łatwo jak kremy. Oczarował mnie swoim migoczącym urokiem już w butelce a na paznokciach rozkochał mnie jeszcze bardziej. Ma bardzo klasyczny, przyjemny pędzelek a sam w sobie lakier jest dość gęsty. Kryje po 2 warstwach i schnie migiem:) Coś idealnego na sylwestra/karnawał. W kolekcji są też odcienie czerwieni-świetny pomysł na świąteczne paznokcie. Moim zdaniem wygląda drogo i efektownie. Jeszcze nie wiej jak z trwałością ale  mam nadzieje, że spisze się dobrze;)

Dawno, żaden lakier mnie nie zachwycił. Może to był przesyt dobroci albo problemem było to, że zamiast zmienić kolor paznokciom wolałam robić coś innego? Na szczęście ten cudak obudził mnie z tej lakierowej nostalgii, mam ochotę na więcej!

Zdjęcia nie potrafią oddać tego połysku, wielka szkoda;)

komentarzy 37

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *