Bez kategorii

Golden Rose Selective paleta cieni do oczu 03

Cześć!
Zapraszam na nowy post, powoli zaczynam czuć święta… więc i w gifie musiał się pojawić akcent 😉

Chciałam wam pokazać nową paletę od Golden Rose. Firma coraz bardziej się rozwija,nowe  lakiery moim zdaniem w większości bardzo trafione i na czasie. Tym razem asortyment został poszerzony o paletę cieni. Ciemna elegancka oprawa, złote napisy – estetyka produktu mi odpowiada i sprowadza na myśl inne firmy produkujące palety np Sleeka. Cienie mają 1,6g i ważne są 24 miesiące od otwarcia. Produkt dostałam w ramach testu od producenta i mogłam wybrać sobie odcienie. Postawiłam na paletę 03, dużo błękitów, fioletów, róży i szarości. Te odcienie spodobały mi się najbardziej.

Jeśli chodzi o pigmentacje to dolny rząd zdecydowanie wygrywa. Cienie są lekko wilgotne i przyjemne. Górny rząd w większości jest zdecydowanie mniej na pigmentowany  i  dość mocno perłowy. Ciemniejsze kolory są również błyszczące ale jakby bardziej w stronę mateliczną i bezozdobnikową. Dostrzec można to na swatchach kolorów. Cienie lekko się osypują przy nakładaniu ale pracuje się z nimi przyjemnie. Są fajniejsze i słabsze cienie. Osobiście zakochałam się w jasnym fiolecie (ostatni w pierwszym rzędzie) bo pięknie opalizuje na różowo, Szarość (pierwsza w drugim rzędzie) ma w sobie fioletowe tony i przypomina mi cień z inglota z kolekcji jesiennej, tuż obok tego cienia mamy cudowny burgunt, który jest przepięknie metaliczny i miękki w nakładaniu. Słabym ogniwem jest czerń, która na oku wygląda na ciemnoszarą oraz brąz(piąty w pierwszym rzędzie) na oku kiepsko się rozciera i traci swój urok. Pozostałe cienie są po prostu dobre, ani bez szału ani bez płaczu:)

Paleta kosztuje ok 40 zł i można kupić ją np tu <KLIK>

Poniżej pokażę wam makijaż wykonany tymi cieniami. To szybki efekt, tuż przed pracą więc nie jest idealnie dopracowany. Na pewno pokażę jeszcze inne propozycje przy użyciu tych odcieni.

komentarzy 27

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *