Bez kategorii

Fioletowa łuna Golden Rose Selective 03

Wczoraj przedstawiłam wam paletę z Golden Rose Selective 03 a dziś mam już kolejny makijaż przy jej udziale. Dosłownie wczoraj użyłam ją przed pracą i do tego przetestowałam trwałość produktu bo make up miałam na sobie dokładnie 12h! 

Do tego looku użyłam dwóch cieni, ostatniego w pierwszym rzędzie i pierwszego w drugim rzędzie czyli pięknego fioletu i lekko metalicznej szarości. Bardzo lubię jak te barwy podkreślają kolor niebieskich oczu. Poniżej zaznaczyłam cienie, które brały udział w makijażu:

Z tymi cieniami pracowało się bardzo dobrze, fajnie się rozcierają. Bazą był przypudrowany korektor z rimmela, więc bardzo  klasycznie. Z makijażu mimo, że prostego byłam bardzo zadowolona. Zebrał nawet pochwałę w pracy przez zupełnie nieznaną mi osobę;) Tak myślałam, ze ten magiczny fiolet tak zadziała;)

Na ustach róż z Annabelle Minerals Nude nałoony na pomadkę ochronną

Jeśli chodzi o trwałość to jestem w szoku. Jak wiecie grudzień w sklepach to istny szła, a piątek to już nawet nie skomentuję. Nie miałam czasu na żadne poprawki, cały dzień na wysokich obrotach. Gdy szykowałam się do pracy o godzinie 11 miałam na sobie już gotowy makijaż a o 23 zamykałam kratę sklepu. Gdy dotarłam do domu i spojrzałam do lustra miałam bardzo pozytywne zaskoczenie. Cienie może leciutko zbladły ale trzymały się bez zarzutu, niezrolowane. Wybaczcie błysk ale do fotki  nic nie poprawiałam Także trwałość jak najbardziej ja wielki plus.
Poniżej fotki po 12 h w pracy:

Miłego dnia:)

komentarze 23

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *