Bez kategorii

All I want for Christmas is You!

Wy też już przejedzone?

Znalazłam chwilę oddechu, za oknem piękne słońce. Trochę brakuje mi śniegu ale jak wiadomo w Świętach co innego ma znaczenie. Spędzam je w rodzinnym domu, w radosnej atmosferze i nie chce, żeby się skończyły!

U Mnie Mikołaj już był, musiałam być chyba bardzo bardzo grzeczna;) Obdarował mnie cudownymi prezentami o których od dawna marzyłam. Dostałam też o wiele więcej bo ciepłą rodzinna atmosferę, której tak bardzo brakuje mi w Warszawie. Staram się cieszyć każdym oddechem i uśmiechem który tutaj mam.

A co dostałam? Zobacz cie same:)

lilou od mojej przyjaciółki

Blender o którym marzyłam od dawna oraz cieplutkie ciapki

Królicze ciapki oraz mega wygodna poduszka

Słodycze… a dupka rośnie;)

Moje odwieczne marzenie spełnione, mam wielkiego Misia<3
Album od Adama, zawiera on prawie 6 lat naszego życia;)

 A mój kochany Adam miał wczoraj urodziny… i imieniny:) Wszystkiego najlepszego!

Na koniec tego posta chciałam Wam wszystkim założyć życzenia ciepłych, rodzinnych Świąt w cudownej atmosferze. Niech w Naszych sercach zagości spokój i miłość. Życzę Nam żebyśmy otaczali się ludźmi, których kochamy. Żeby ten czas minął anielsko, bez kłótni i zawiści. By cieszyć się z najmniejszych drobnostek i doceniać to co się ma w danym momencie. Nie oglądać się do tyłu tylko z wyprostowanymi plecami iść w kierunku kolejnych wyzwań. Życzę nam wszystkim, abyśmy byli silni i wytrwali w naszych postanowieniach i z pewnością wkroczyli w nowy rok. Osiągajmy sukcesy, rozwijajmy nasze pasje, nie dajmy sobie wmówić, że nie zasługujemy na szczęście. Rozdajmy codziennie dużo radości, niech ten świat w kolejnym 2015 roku będzie jeszcze piękniejszy. Spełnaijmy marzenia!
Tego Wam jak i sobie życzę

Ewalucja

komentarzy 26

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *