Bez kategorii

Puder do brwi Golden Rose

Cześć:) Dziś post o brwiach, ramach naszych oczu. Od mniej więcej roku przed każdym wyjściem z domu podkreślam moje brwi. Niestety w niektórych miejscach są bardzo cienkie i muszę ich troszkę dodawać;) Na szczęście od tego są żele/cienie/ kredki. Ja jestem zwolennikiem cieni i ich używam codziennie. Do tej pory sięgałam po cień z paletki sleeka au naturell ale gdy prawie dobił dna przerzuciłam się na catrice go charlie brown. I tak trwałam bardzo długo…

Nie tak dawno Golden Rose wypuściło linię cieni do brwi w 7 odcieniach. Dostałam cały komplet by przybliżyć wam wszystkie odcienie, dla każdego znajdzie się coś miłego. Używam ich teraz codziennie i na razie nie mam ochoty zmieniać. Może najpierw przedstawię wam poszczególnie produkty i ich swatche:

Bawy są oddanie dość wiernie. Ja dla siebie używam dwóch odcieni (na początek brwi) 102 i (na końcówkę)105. Oba są raczej chłodne i fajnie razem współgrają.

PRZED

PO

 Cienie mają średnią pigmentacje, można stopniować ich ilość. U mnie utrzymują się cały dzień nałożone i na sucho i na mokro. Nie są wodoodporne, ale wytrzymują np deszcz jeśli nie pocieramy ich przy okazji.
Zamknięte są w podręcznych plastikowych opakowaniach, wyglądających ładnie (złote napisy i matowa czerń zawsze do siebie pasują:)) ale plastik nie powala jakością. Na natomiast jeszcze nic mi się z nimi nie stało. Są bardzo wydajne, przy codziennym użytkowaniu przez ok miesiąc nie zauważyłam praktycznie ubytku.Same cienie są raczej miękkie dzięki czemu łatwo je aplikować, nie osypują się podczas nakładania.

 Do produktu dołączony jest pędzelek ale jest bardzo szeroki, nie nadaje się do moich dość cienkich brwi. Moim zdaniem mógłby być lepiej wykonany albo wcale niedołączany bo ten średnio nadaje się w tym celu. Jest nieelastyczny, gruby i w pudełeczku nie ma na niego specjalnego miejsca.  Niemniej jednak ja używam zwykłego skośnego pędzla który świetnie nabiera i rozprowadza produkt. Efekt jest dość naturalny, niweluje wszystkie prześwity i nadaje pożądany kształt. Wielkim plusem są kolory, ładne chłodne brązy i dla blondynek i brunetek. Bardzo ciemny popiel z odrobiną brązu który na szczęście nie jest całkiem czarny, dwie cieplejsze barwy dla słonecznych typów urody. Myślę, ze każdy (prawie każdy) znajdzie coś dla siebie. Do tego cena, czyli 9,90zł za produkt który „nigdy się nie skończy”<KLIK>. Produkt jest ważny 24 miesiące od otwarcia i myślę, że nawet przez ten czas ciężko będzie go do końca wykorzystać;)

Jestem na tak, cena, jakoś i kolory bardzo przypadły mi do gustu. Mały apel do Golden Rose o zmianę pędzelka i będzie idealnie:D  Myślę, że ta gromadka bardzo mi się przyda:) A wy jakimi produktami podkreślacie swoje brwi?;)

komentarzy 61

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *