Bez kategorii

Spotkanie blogerek summer edition

5 lipca tego roku miejsce miało długo przeze mnie wyczekiwane spotkanie blogerek. Na szczęście dowiedziałam się o tym wcześniej i udało mi się zdobyć na ten dzień wolne od pracy. Uwielbiam poznawać nowe twarze polskiej blogsfery i tym razem miałam okazję zawrzeć znajomość z cudowną grupą ludzi:)

W spotkaniu udział wzięli:


blogmoniszona.blogspot.com
subiektywna-ja.blogspot.com
diunay.blogspot.com
books-nails-happiness.blogspot.com
mycherrynails.blogspot.com
fallinnaiLove.com
kaczkazpieklarodem.blogspot.com
hidiamond.blogspot.com
kosmetykasmykusmyka.pl
ewalucja.blogspot.com
bajzelkosmetyczny.blogspot.com
stellalily.pl
cosmefreak.pl
yasinisi.blogspot.com
bazarekkosmetyczny.blogspot.com
mrmajlajf.blogspot.com
rozmyslaniayasminelli.pl
77fantasmagorie77.blogspot.com

To spotkanie miało inny charakter niż pozostałe w których brałam udział. Tym razem naszym przewodnim tematem była zbiórka pieniędzy i korków dla Stasia. Organizatorki spotkania przygotowały losy i każdy mógł kupić jeden los za 10zł. Całość pieniędzy przeznaczyliśmy dla chłopca. Razem udało nam się uzbierać 773zł. Wiem, ze to kropla w morzu potrzeb ale cieszę się, ze mogłam dołożyć swoją cegiełkę.

Nie obyło się również bez prezentacji kosmetycznych. Miałyśmy okazję posłuchać o nowościach vipery, mogłyśmy je z bliska pooglądać oraz była opcja pomalowania przez panie paznokci. Nie byłabym sobą gdybym nie skorzystała. Odwiedziła nas również właścicielka firmy Orientany  by poopowiadać nam ciekawostki o własnych produktach. Mogłyśmy je swobodnie pooglądać i przetestować.

Poza częścią bardziej formalną były ploty ploty i jeszcze raz ploty, jedzonko, drinki:D

Miałam wreszcie okazję poznać Malinkę z bloga bajzelkosmetyczny.blogspot.com z którą znam się internetowo już szmat czasu ale dopiero teraz spotkałyśmy się oko w oko:)
ledwie się poznałyśmy a już grzebię w jej rzeczach:D
Poznałam masę cudownych osób z którymi łączy mnie wielka pasja do kosmetyków;) Dlatego tematów nigdy dość! Dziękuję każdemu z was za to miłe popołudnie! Mam nadzieje, że nie widzieliśmy się ostatni raz:D Szczególne buziaki dla Tamit, wreszcie cię poznałam! Nie dość, że olśniewająco wyglądała to i paznokciami zachwycała) i dla Wojtka bo próbował mi wmówić, że jestem super popularna i namawiał mnie do nagrywania filmików:D Dla Moniki bo nie mogłyśmy się nagadać odnośnie szkoły wizażu, dla organizatorek za to cudowne spotkanie i dla każdej z was, bo to ludzie tworzą atmosferę:) Chce jeszcze raz! 

Buuuzi dla wszystkich:D

Nasze spotkanie wsparły formy:
AAAllePaznokcieAvene,Beauty FloBellBiodermaCarmexpolskaColorisCraft’n’Beauty, DiamondEmbryolisse,LireneEssenceGolden RoseIwostinKamillLagenkoLemaxNova KosmetykiOrganiqueOrientanaOriginal SourcePaeseSmart Girls Get MoreSorayaThe Body ShopTołpaVeronaViperaZiaja, Revlonkomentarzy 36

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *