Bez kategorii

Baby blue for you

Czas na odrobinę paznokciowego powiewu. Zapraszam was na cudowną podróż wgłąb buteleczki Golden Rose Rich Color 68. Seria dobrze znana i lubiana została poszerzona o nowe, bardziej wakacyjne odcienie. U mnie możecie zobaczyć dzisiaj kolor pięknego nieba na paznokciach.

Lakier ma bardzo gruby pędzelek, dość wygodny ale ja osobiście wolę mniejsze. Pierwsza warstwa lekko smuży ale dość ładnie kryje. Mimo wszystko by uzyskać finalny efekt polecam zastosować dwie cienkie. Lakier schnie bardzo sprawnie, nawet bez użycia topu. Jego wytrzymałość u mnie (człowieka pracy)to 4 dni. Kolor jest PRZEPIĘKNY! Idealny błękit z dosłownie kropelką popielu. Przez to lakier nie jest mocno jaskrawy, nie jest też do końca pastelowy. To dla mnie klasyczny błękit. Warto taki odcień mieć w swojej kolekcji;)  Lakier można kupić w sklepach Golden Rose, na ich stoiskach. Możecie poszukać w niesieciowych drogeriach bądź wybrać opcję internetową. Ja polecam wam ten sklepik <KLIK>.

Przepraszam za dłoń umazaną eyelinerem:D zauważyłam to na zdjęciach za późno.Mam nadzieje, że nie urażę waszego poczucia estetyki:)

komentarzy 30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *