Bez kategorii

Płyn Miceralny od Garniera

Przechodziłam obok tego olbrzyma kilka razy w sklepie i za każdym razem nie miałam odwagi go kupić. Już miałam go w koszyku w promocji w Superpharmie ale zdecydowałam się na coś sprawdzonego bo nie miałam czasu i ochoty na eksperymenty. Jest duży, nie za drogi ale coś mi mówiło, że może być kiepski. Garnier kojarzy mi się z dość „agresywnymi” produktami do twarzy i jakoś nie mogłam sobie ułożyć w głowie, że mają teraz delikatny płyn do twarzy.

Ale stało się, skusiłam się i mam. Wielka obła butla stoi mi na stoliku i uśmiecha się do mnie codziennie wieczorem. A ja z chęcią po nią sięgam. Okazało się, że produkt jest naprawdę bardzo dobry. Łatwo i szybko zmywa makijaż, nie uczulił mnie. Produkty wodoodporne są dla niego wyzwaniem, ale ja na co dzień raczej ich używam. A jeśli już sięgam wtedy po oleje albo płyn dwufazowy  Zostawia skórę nieprzesuszoną, miękką w dotyku. Nie czuję po nim ściągnięcia na twarzy. Skóra nie lepi się co niestety czasem ma miejsce przy innych płynach. Cena jak na taką ilość produktu jest korzystna. Płyn micelarny sprawdził się również do demakijażu moich wrażliwych oczu. Nie piecze, nie podrażnia. Zapach bardzo neutralny, można powiedzieć wręcz, że bezzapachowy. Początkowe obawy przed tym, że płyn może podrażnić na szczęście zostały rozwiane. Do tego cena ok 15 zł za 400 ml, grzech nie spróbować. Na pewno będę do niego wracać, bo świetnie się ze mną zgrał. Niestety duża butla jest nieporęczna na wyjazdy ale z tym sobie poradzę, przelewając go do mniejszych buteleczek.

Jeśli w codziennym makijażu nie używacie wodoodpornych kosmetyków to płyn powinien sprawdzić się u was tak dobrze jaki i u mnie;) Przy bardzo opornych tuszach/ eyelinerach radzę pozostać przy dwufazowych płynach. Bardzo go polubiłam bo jest łagodny dla mojej skóry, nie podrażnia moich wrażliwych oczu, nie spowodował żadnego wysypu na twarzy. A skóra po użyciu jest miękka i dobrze oczyszczona. Więcej od takiego produktu nie oczekuję:)

komentarzy 25

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *