Bez kategorii

Co robię w weekendy… :)

Dziś mam dla was coś innego niż zwykle. Makijaże pokażę na modelkach. Ostatnio staram się ćwiczyć malowanie innych w każdej możliwej sytuacji. Miałam okazję być wizażystką w studiu fotograficznym Exif ale obecnie najwięcej ćwiczę w szkole wizażu BeautyArt w weekendy.

W ten weekend malowałam Kristinę. Miałyśmy wymyślać całą stylizację i make up a wszystko inspirowane cyrkiem. Moja wizja nie była jednoznaczna. Efektem końcowym był ktoś na kształt konferansjera cyrkowego. Moja modelka ma niesamowicie oryginalne rysy twarzy i niespotykany kształt oczu, do tego hipnotyzujące spojrzenie i długie piękne włosy. Efekt końcowy bardzo mi się spodobał. Szkoda, że mój aparat nie oddaje tak dobrze kolorów w makijażu, wydają się być o wiele bladsze niż w rzeczywistości. Czas zacząć zbierać na lepszy aparat;)

W ostatnim czasie miałam okazję ćwiczyć w szkole makijaż kobiety dojrzałej i udało mi się poznać przeuroczą panią Alicję. Ma niesamowite niebieskie oczy i przepiękną urodę. Starałam się dobrać do niej makijaż jak najlepiej ale dojrzałe powieki zupełnie inaczej pracują z cieniami. Dostałam od pani Alicji zdjęcie w moim makijażu, które wykonał jej fotograf. I patrząc na nie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona.

Na koniec makijaż, który wykonała na mnie Kristina, również inspirowany cyrkiem. Czułam się zupełnie jak nie ja:D

Mam nadzieje, że im dłużej będę pracować z innymi osobami tym będę lepsza w tym co robię. Malowanie daje mi dużo radości i spełnienia. Chce być coraz lepsza i czuję, że z tygodnia na tydzień robię krok do przodu. No i przy okazji świetnie się przy tym bawię 😀

komentarze 22

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *