Bez kategorii

Kilka drobiazgów:)

Dziś strasznie kiepsko się czuję i mimo, że miałam w planach mieć powera i chciałam napisać wypasionego posta to nic z tego. Może do wieczora mi przejdzie i dam radę napisać coś sensownego na następne dni?

Z okazji dnia lenia post będzie bardzo o niczym:D Zacznę od czegoś nowego. Założyłam Instagrama tak jak mi polecałyście;) Będzie on trochę blogowy, trochę osobisty, więc jeśli macie ochotę śledzić to zapraszam  na  https://instagram.com/ewalucja

Jestem również w trakcie pisania posta o pędzlach. Zastanawiam się czy chcecie dokładny opis każdego z nich? Chcę rozbić tą notkę na dwie części: pędzle do twarzy oraz do oczu i ust. Jeśli macie jakieś propozycje odnoście tego to proszę o wskazówki w komentarzach.

Ostatnia rzecz którą chcę się z wami podzielić to sprawa dotycząca Orange Warsaw Festiwal. W tamtym roku spełniłam swoje marzenie i byłam na koncercie Beyonce. W tym roku wygląda na to, że spełnię swoje drugie koncertowe marzenie bo Florence and The Machine mają pojawić się na Warszawskiej scenie. O ile bilety nie będę przerażająco drogie muszę tam być! Niby to dopiero w czerwcu a już się nakręcam na ten koncert:D Ktoś z was też ma zamiar się tam pojawić ?:)

Na dziś tyle, nic konkretnego ale miałam potrzebę się do was odezwać;) Miłego wieczoru!

komentarzy 20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *