Bez kategorii

Już Wielkanoc?

Zapraszam na zdobienie na króciutkich paznokciach. Obecnie nie zapuszczam ich ze względu na szkołę i prace. Wygoda i bezpieczeństwo przede wszystkim. Nie chce nikogo podrapać w trakcie makijażu więc na razie, dopóki nie będę się czuć pewnie ta długość zostanie. Przy okazji przypomniałam sobie, jak bardzo podobają mi się paznokcie obcięte na zero. Wiem, ze nie są obecnie zbyt smukłe ale czy to ważne? Ważne natomiast, żeby paznokcie były zadbane:)

  To zdobienie przyszło do mnie nie wiem skąd. Kolorystyka chodziła za mną już od dawna, a kwiatków nigdy za dużo. Po skończeniu ich zdałam sobie sprawę, że kojarzą mi się z pisanką. Moja babcia miał takie drewniane jajko ozdobione w białe i w kwiatki i miało dokładnie taki kolor;) Widocznie wspomnienie siedziało we mnie na tyle dobrze, że przelało się na paznokcie;) Na isntagramie wrzuciłam już ich zdjęcie, jeśli jeszcze nie widziałyście to zapraszam dalej;)

Top niestety ściągnął mi trochę lakier bo malowałam paznokcie jak zwykle w pośpiechu:p i proszę nie zwracać uwagi na moje rany na palcach:p miałam mały wypadek przy pracy;p

 

komentarzy 28

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *