Bez kategorii

Fioletowa kreska

Dziś wreszcie mam wolne od pracy. Powiem szczerze, strasznie tego potrzebowałam. W galeriach handlowych  jest totalne świąteczne szaleństwo, przez co i masa pracy. A dziś spokojnie mogę sobie usiąść, przejrzeć blogi , poczytać i po prostu się zrelaksować.  Mam zamiar zdążyć jeszcze pokazać wam propozycje świątecznego makijażu i zdobień ale zobaczę czy czas mi na to pozwoli.

Dziś przygotowałam dla was dzienny makijaż z odrobiną koloru. Kolorowa kreska na powiece i  pod okiem. Miałam ochotę na coś innego niż czarny eyeliner więc fiolet z Golden Rose zagrał pierwsze skrzypce. Pod okiem mam cienie z paletki sleek curacao błękit i fiolet. Na lini wodnej biel z NYXa. Na twarzy podkład, którego zamówiłam próbkę; Annabelle Minerals rozświetlający kolor golden fairest ( niestety krycie słabiutkie). Rozświetlenie policzków zapewnił mi pyłek no name który daje cudowny efekt, ale niestety nie wiem gdzie można go dostać:(. Policzki podkreślone różem Rose z Anabelle Minerals i bronzerem W7 Honolulu. Na rzęsach wysychający już żółty tusz z lovely( czas go wyrzucić;p)

Taki zwykły makijaż bez większych kombinacji, ale chciałam jakiś kolorowy akcent na oku bo mam dość wszech otaczającej nas szarości. Niecierpliwie czekam na śnieg:)

komentarze 32

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *