Bez kategorii

Pump up lashes

Gdy byłam na weekendzie pin up w Poznaniu o którym pisałam tu <KLIK> miałam okazję poddać się zabiegowi trwałego podkręcania rzęs. W studiu Malinowa odnowa miałam wykonany zabieg na kosmetykach Maxlash. Musiałyście czekać tak długo na recenzję ponieważ chciałam poczekać do całkowitego wypadnięcia rzęs, by opowiedzieć wam o każdym etapie.

Źródło: https://celebixy.pl/rzesy-20051
Zabieg który miałam wykonany polega na trwałym podkręceniu rzęs przy użyciu preparatu nadającego podkręcenie. Zabieg utrzymuje się do 8 tygodni( czyli tak długo aż podkręcone rzęsy nie wypadną:)) Poddać zabiegowi nie można się gdy mamy bardzo słabe rzęsy, przebyłyśmy niedawno operacje powiek albo mamy podrażnione/otarte okolice oczu bądź wystąpiło u nas uczulenie na jakiś ze składników preparatu jak również choroby jak jaskra, jęczmień, zaćma, zapalenie spojówek.
Zabieg trwa ok godziny, jest całkowicie bezbolesny. W trakcie spokojnie można usnąć;) Po wszystkim rzęsy wydaję się o wieele dłuższe a podkręcenie jest aż nienaturalne. Efekt bardzo mi się spodobał ale miałam uczucie gołego oka. Od razu po zabiegu można malować rzęsy ale nie umiałam się do tego zabrać i miałam trudność z namalowaniem kreski eyelinerem;) Po pierwszym demakijażu rzęsy lekko się wyprostowały ale nadal były mocno uniesione, taki efekt bardzo mi się spodobał. Pokochałam nowy wygląd oczu, rzadziej robiłam kreski bo to rzęsy robiły całe spojrzenie. Po miesiącu zaczęłam zauważać ubytki, część rzęs była prosta część podkręcona. Nieumalowane rzęsy wyglądały trochę gorzej ale pociągnięte tuszem odzyskiwały swój urok. Im dalej w las tym więcej rzęs było prostych ale po ok 2 miesiącach efekt wciąż był bardzo fajny. Najgorszy był czas gdy zostało ok 3 podkręcone rzęsy, miałam ochotę je wyrwać bo nie dało się ich ogarnąć, ale ta niedogodność trwała ok 2 tygodnie. Nowe rzęsy wyrosły bez żadnych przeszkód, nie były słabsze ani nie wypadały jakoś bardziej niż zwykle. Mnie ten efekt rozkochał! Wreszcie czułam, ze mam piękne rzęsy;) 
PRZED ZABIEGIEM  i OD RAZU PO ZABIEGU
PO ZABIEGU niepomalowane rzęsy
PO ZABIEGU pomalowane rzęsy
Ja z zabiegu byłam mega zadowolona, podkręcone rzęsy to coś co zawsze bardzo mi się podobało. Niesamowicie dodają uroku całej twarzy i już za nimi bardzo tęsknię. Na pewno chciałabym powtórzyć go jeszcze kiedyś, może na lato(żeby rzadziej malować rzęsy:))
Cena takiej przyjemności  w Malinowej Odnowie to ok 90 zł. Czy warto? Popatrzcie na zdjęcia i same odpowiedzcie sobie na to pytanie;)
ZDJĘCIA CAŁEJ TWARZY:)
OK 2 tygodnie po zabiegu

Po ok miesiącu

2 miesiące po zabiegu

Dziękuję Kasi i Maćkowi za możliwość skorzystania z usługi i ciepłego przyjęcia;) Będę was i całą ekipę wspominać jeszcze przez długi czas;)

komentarzy 47

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *