Bez kategorii

Kwiatowe naklejki wodne

Naklejki wodne sprawdzają mi się świetnie gdy nie mam za dużo czasu. Lubię jak na paznokciach coś się dzieje a nie zawsze mam ochotę bawić się w ręczne zdobienie. Ostatnio mam jakoś mniej czasu na ozdabianie paznokci dlatego postanowiłam postawić na ten sposób

Ten egzemplarz dostałam od sklepu Promoto-Promoto który sprzedaje na allegro różne tanie gadżety, produkty do paznokci, włosów, biżuterie itp. Miałam możliwość wybrania sobie produktów za ustaloną wcześniej kwotę i jest ich taaak dużo, bo większość rzeczy które tam znalazłam kosztują ok 5 zł(a nawet często mniej). Ten naklejki kosztują 2,25 i jest ich w komplecie 20(czyli na dwa razy). <KLIK> Nakładanie ich okazało się w praktyce banalnie proste, a efekt mnie oczarował. Zdobienie paznokci jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Wystarczy zdjąć folie ochronną, zamoczyć wycięty wcześniej kształt w wodzie, po ok 10 sekundach odkleić od tekturki wzór(najlepiej robić to pęsetą) i nałożyć go na paznokieć a następnie utrwalić to bezbarwnym topem i gotowe!

Polecam ten sposób każdej z was, jeśli marzycie o ładnie podkreślonych paznokciach a nie macie talentu oraz cierpliwości do ozdabiania paznokci.

komentarze 43

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *