Bez kategorii

infinity&love

Jeśli zaglądacie na mojego bloga głównie z powodu paznokci to pewnie zdążyłyście zauważyć, ze ostatnio mało u mnie nowych zdobień. Nie wiem czemu, ale poczułam jakieś wypalenie. Przez upały lakiery bąblowały i wyglądały okropnie, nie miałam nawet chęci siedzieć nad wzorkami bo wiedziałam, że kilka warstw + upalne temperatury to nie jest dobre połączenie. Gorąco wpłynęło też negatywnie na mój mózg… po prostu nie miałam pomysłów.

Niedawno sklep Who? wysłał mi prezent w postaci bransoletki. Miałam już jedną błękitną ozdobę z napisem love od nich, którą wygrałam chyba z rok temu. Od tamtej pory nosiłam ją praktycznie codziennie i świetnie mi służyła dlatego z chęcią przyjęłam taką niespodziankę . Prostota, przekaz i funkcjonalność w jednym. Uwielbiam nosić coś na nadgarstku, wydaje mi się, ze dodatkowo podkreśla to paznokcie i przyciąga uwagę w kierunku dłoni.  Gdy otrzymałam tą nową, ze znakiem nieskończoności pomyślałam, ze razem będą wyglądać idealnie. I okazało się, że mam rację. Gdy je zobaczyłam na nadgarstku, pomyślałam, ze muszę zrobić zdobienie które będzie do nich pasować. Takie cuda nie mogą istnieć bez należytej oprawy.  Siadłam i myślałam co wyglądało by dobrze…  I jak zwykle najprostsze pomysły okazują się najlepsze;)
Dajcie koniecznie znać jak wam się podoba;)

Do zdobienia użyłam:
Rózowy – sensique 250
Czarny – Golden Rose do zdobień
Złoto – Eclare
Złota mgiełka Miyo mini drops

Na urodziny mam zamiar sobie zamówić bransoletkę z napisem ewalucja, żeby uczcić to, jak dużo osiągnęłam pod tym pseudonimem. Jeśli nie śledzicie mojego fb <KLIK>  to jeszcze nie nie wiecie, że JESTEŚCIE WIELKIE!

Ponad 2000 obserwatorów ♥
Ponad 1 000 000 wyświetleń ♥
Ponad  18 000 komentarzy ♥

Nie mogłam sobie wymarzyć, że mój blog będzie kiedyś tak popularny. Dziękuję wszystkim moim obserwatorom na blogspocie ale również wszystkim tym Anonimowym obserwatorom. Dziękuję każdemu kto zostawił tu  komentarz i tym pozostałym, którzy są tylko(i aż) odwiedzającymi. Wszyscy wy dajecie mojemu blogowi duszę! Doceniam wasz wkład w istnienie tego miejsca, bez was mój blog byłby niczym. Obyśmy trwali w tym miejscu przez kolejne lata:)

komentarzy 36

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *