Bez kategorii

Unrefined China Glaze

Ten „różowy baranek” ma w sobie jakiś niesamowity urok!  Jasny odcień różu to jeden z moich ulubionych kolorów na lato, do tego modna obecnie faktura piasku i jeszcze magia nazwy(za to kocham china glaze, każdy lakier powinien mieć swoje imię, nieprawdaż?:))

Lakier Unrefined jest z kolekcji Texture, w dotyku jest lekko chropowaty, ale nie drapiący. To jeden z pierwszych piaskowych lakierów w mojej kolekcji. Kojarzy mi się ze świeżo pomalowaną ścianą o teksturze baranka. Pędzelek typowy dla lakierów tej firmy, dość wąski i długi. Lakier kryje po 2 warstwach, nakłada się bez większych problemów. Ze zmywaniem trochę gorzej  ale nie porównywałabym tego do zmywania brokatu. Lakier schnie normalnie, ani nie szybko ani nie za długo, po prostu typowo. Nie nałożyłam na niego topu, żeby nie zepsuć faktury. Kolor jest bardzo dziewczęcy  i letni. Ja czuję śię świetnie w różu, a wam ja się podoba?
Lakier kosztuje ok 22 zł, do kupienia w sklepie <KLIK> Przy okazji napiszę wam, że sklep alphanailstylist jest wyłącznym dystrybutorem lakierów china glaze w Polsce, lakiery posiadają zabezpieczenie które gwarantuje świeżość.

komentarzy 40

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *