Bez kategorii

Koralowy róż czy różowy koral?:D

Na początku pragnę Wam złożyć życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt. A dla tych którzy nie obchodzą ich odrobinę wytchnienia i relaksu:) Miałam ograniczony dostęp od internetu więc może troszkę spóźnione ale szczere;)

Przejdźmy do sensu posta a jest nim lakier SGGM nr 158 o pięknym kolorze. W butelce wygląda na róż ale na paznokciach wpada mocno w koral. Bardzo podoba mi się ten odcień, nie jest bardzo klasyczny. Lakier kryje po 2 warstwach, jest dość gęsty i maluje bez problemu. Ma dość krótką rączkę ale pędzelek normalnych rozmiarów. Schnie dość szybko, niestety ma kiepską trwałość. Po dwóch dniach zaczął mi się ścierać. Dla mnie to nie problem ale wiem, ze wiele z was szuka trwałych lakierów. Kosztuje ok 5 zł i jest do kupienia tylko w Textil market. Gościł na moich paznokciach podczas Wielkanocy, w tym roku postawiłam na brak szaleństw;)

Jak wam się spodobał? To bardziej róż czy koral? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie:)

Mam nadzieje, ze zorientowałyście się, że powyższe zdjęcia to mały, niewinny Prima Aprilisowy żart:) Zalanie skórek jest trudniejsze niż myślałam:D Poniżej normalne fotki;)

komentarzy 56

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *