Bez kategorii

Jak słodko!

Kilka dni temu bath&body works zaskoczyło mnie bardzo słodką przesyłką. Dostałam 3 miniatury balsamów w nowych zapachach honey sweetheart, daisy dreamgirl oraz berry flirt, i do tego bardzo słodka niespodzianka. Aż mi się oczy zaświeciły jak zobaczyłam tego kolorowego lizaka:D Takie niespodzianki bardzo lubię.

Balsamy już obwąchałam i moim faworytem jest berry flirt, bardzo słodki, owocowy, wakacyjny. Miałam już jeden balsam od nich i jestem z niego bardzo zadowolona, więc mam nadzieje, ze te maleństwa mnie nie rozczarują. Szkoda mi  je zużywać bo są takie małe, urocze i w sam raz na podróż. Też tak macie, że mini wersie trudniej wam zacząć?;)

B&Bw zaskakuje mnie swoimi zapachami, ostatnio w mojej kolekcji pojawiły się dwie nowe mgiełki, jeden duży balsam, błyszczyk oraz żel antybakteryjny. Wszystkie oczarowały mnie zapachami, ale o nich trochę później napisze 😉

Cieszę się, ze mam dostęp w Warszawie do tego pachnącego sklepu ale z drugiej strony… pieniądze jakoś szybciej w nim rozchodzą;)

A teraz wybaczcie.. ide jeść lizaka:D Pozdrawiam was słodko:) i biecuję, ze znajdę czas i pojawią się bardziej treściwe posty:D

komentarze 54

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *