Bez kategorii

Joanna Reflex Blond

Dzisiaj chciałam przedstawić wam produkt Joanny Reflex Blond. Już od bardzo dawna chciałam delikatnie rozjaśnić włosy. Niestety naturalne sposoby dawały lekki złoty poblask al nie zmieniały znacząco koloru. Gdy już trochę się poddawałam moja współlokatorka przyniosła pod nasze strzechy ten własnie produkt. Użyłam go raz i zobaczyłam bardzo delikatne rozjaśnienie bez efektów ubocznych. Wtedy właśnie postanowiłam zainwestować w swój egzemplarz. <KLIK>

Włosy po rozjaśnieniu

Nie jest to naturalny produkt i trzeba się liczyć z tym, że przy dłuższym używaniu może przesuszyć włosy. Ma dość ostry zapach, drażniący oczy. Producent ostrzega by stosować je tylko na naturalnych włosach. Stosowałam go 4 razy na cale włosy i efekt bardzo mi się spodobał  Rozjaśnił moją czuprynę o kilka tonów, nadając im złoty poblask. Po każdym użyciu dbam o włosy 2 razy bardziej i chyba dzięki temu nie zauważyłam nadmiernego zniszczenia anie wysuszenia. Powiedziałabym, ze włosy nie ucierpiały wizualnie. Nie spowodował wzmożonego wypadania ale wrażliwcom radzę uważać bo może podrażniać skórę.Kosztuje ok 10 zł i ja kupiłam go w Super Pharmie. Nie mam zamiaru już bardziej rozjaśniać włosów, spryskuję tylko delikatnie odrosty.

Ja jestem zadowolona ale ważne by z nim nie przesadzić. Własnie takiej odmiany potrzebowałam na wiosnę  Teraz tylko podcinam końcówki i jestem gotowa na nową porę roku:)

Po lewej PRZED po prawej PO

1 W cieniu

 2 W słońcu

Widać różnice czy dla was bez zmian?;) Efekt jest dość naturalny i nie rzuca się w oczy;)

komentarzy 79

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *