Bez kategorii

Sally Hansen Insta Dri Speed Dry Drops

Malowanie paznokci bez wysuszacza? Ojj nie! To nie dla mnie. Kiedyś nie wiedziałam, ze istnieją takie produkty ale dziś już jestem bogatsza o ta wiedzę i bez takiego pomocnika nawet nie zaczynam malowania paznokci.


Dziś napisze kilka słów o  Sally Hansen Insta Dri Speed Dry Drops   KWC. To produkt w kropelkach z dołączoną pipetą. Jego zadanie to wysuszanie, utwardzanie, nabłyszczanie. Ma on 14,7 ml pojemności i zamknięty jest w uroczej czerwonej, szklanej butelce. Kosztuje ok 15 zł i  mam go ze sklepu Urodomania.com.

Czy podbił moje serce?


Jest to wysuszacz w płynie o zapachu migdałów, pachnie jak olejek do ciasta. Lubię w nim to, że nie wysusza skórek a wręcz je odżywia. Na każdy paznokieć daję 1-2 kropelki i widzę, że jest dość wydajny.  Wysusza paznokcie dość szybko ale nie utwardza ich za bardzo. O co chodzi? Po użyciu produktu mogę robić podstawowe czynności bez uszczerbku manicuru ale przy spotkaniu np z myciem naczyń niedługo po malowaniu niestety przegrywa. Plusem jest to, że nie nakładamy kolejnej warstwy lakieru tylko oliwka jakby wchłania się i pielęgnuje ale z drugiej strony nie mamy tego typowego dla topów błysku na paznokciu;) Pipetka jest bardzo łatwa w obsłudze, zawsze dostaję tyle produktu ile chciałam bez zbędnego marnotrawstwa;) Nie wysusza w 30 sekund jak obiecuje producent ale na pewno przyspiesza ten proces. Produkt jest ok ale zdecydowanie bardziej wole jego brata Sally Hansen Dries Instantly Top Coat(swoją drogą nie mogę go ostatnio znaleźć,  wiecie co się z nim dzieje?) Przyzwyczaiłam się do topu w formie lakieru i na razie pozostanę im wierna. Jeśli jednak lubicie płynna formę to myślę, że warto przyjrzeć mu się uważniej;)

komentarze 24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *