Bez kategorii

loveit♥

Wczorajszy dzień był u mnie bardzo wyjątkowy nie tylko ze względu na walentynki… to już 4 lata odkąd jestem z moim mężczyzną.♥ Chcieliśmy spędzić ten dzień inaczej niż zwykle i tak tez było:) Ale o tym innym razem bo szykuję coś specjalnego, żeby lepiej pokazać wam ten dzień;) Wiem, że nie jest to za bardzo związane z tematyka bloga ale nie ukrywam, że to miejsce już dawno przestał być dla mnie tylko przestrzenią w której dziele się opinią o kosmetykach. Przekazuję wam tutaj cześć siebie, swoich radości i smutków, i mojego życia. I mam nadzieje, że nie będziecie mieć od czasu do czasu nic przeciwko bardziej „życiowych postom”.

Ale zaraz zaraz… rozgadałam się a chciałam po prostu wam pokazać makijaż i paznokcie jakie wczoraj nosiłam. Postawiłam na jednolita cerę z rumieńcami od różu,  usta pociągnięte odżywczą pomadką i bardzo delikatne oko w brązach i moją ulubiona kreskę. A paznokcie bardzo klasycznie czyli czerwień i obowiązkowy walentynkowy gadżet czyli serduszka na kciuku i serdecznym paznokciu;)

 

Na koniec jeszcze chciałam wam złożyć walentynkowe życzenia:  Dla tych które już maja swojego rycerza dużo miłości nie tylko od święta;) a dla tych wciąż poszukujących drugiej połówki  życzę żebyście nie zadowalały się żabami i od razu rozglądały się za księciem;)

komentarze 54

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *