Bez kategorii

Rozdaje podkłady;p

NOTKA NIEAKTUALNA wszystkie podkłady rozeszły się w prędkości światła, zasypałyście mnie mailami i komentarzami. Już się odezwałam do tych które były pierwsze. Dziękuję  za szybką akcję. widzę, ze wzbudziła zainteresowanie więc niewykluczone, że powtórzę jeszcze coś takiego;)

Nie wiem jak zareagujecie na taki post. Sprawa jest prosta: mam kilka podkładów zupełnie na pasujących do mnie kolorystycznie oraz po prostu nie pasujących do typu mojej cery. Większość jest użyte raz bądź dwa razy, jeden(ten z bell) jest zupełnie nowy. Część kupiłam sama, część dostałam niedopasowaną na jakimś spotkaniu. Nie chce robić z nimi żadnych konkursów bo to trochę mija się z celem, żeby dawać wam coś co mi nie pasuje i do tego wymagać niewiadomo czego. Dlatego pomyślałam, że pokaże wam co mam i moja propozycja jest taka:
jeśli wpadnie wam coś w oko to piszcie, oddam je jeśli zdecydujecie się pokryć cenę wysyłki ewentualnie chętnie przyjmę też wymijankę za jakieś lakiery;) Na terenie Warszawy możemy się umówić na odbiór osobisty. Innego pomysłu nie mam:D

Jeśli jesteście zdecydowane czekam na komentarze i ewentualnie maile;)

komentarze 32

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *