Bez kategorii

Zmywacz w żelu

Dziś kilka złów o zmywaczu o zapachu mango z firmy Donegal. Pierwszy raz miałam do czynienia z żelową formułą w takim produkcie. Najpierw myślałam, że to zwykły zmywacz i gdy nie chciał się wylać na płatek to się wkurzyłam:D Na szczęście za chwilę rozgryzłam ,napis na opakowaniu „w żelu” to szczera prawda:D

Jeśli chodzi o opakowanie to jest całkowicie przeciętne, plastikowe  średniej wielkości.. Zapach w trakcie zmywania nawet przyjemny;)(nie żeby wąchać go jak kwiaty, ale nie jest źle). Do zmywania używa się dość sporej ilości żelu, nie jest zbytnio wydajny. Nie wysusza paznokci ani skórek. Teraz najważniejsze… nie zawsze chce zmywać.Jakiś fenomen… Jedne lakiery rusza od razu i bez problemu a  z innymi męczę się strasznie i zrezygnowana sięgam po moją niezawodną zieloną isane. Do brokatów nawet nie próbujcie go używać jeśli nie chcecie się niepotrzebnie denerwować. Zmywam paznokcie bardzo często więc taka niedogodność nie jest dla mnie. Lubię szybko zmyć lakier a nie bezpodstawnie marnować czas.

Podsumowując: Ładny zapach i ciekawa inna formuła ale…  Czy ktoś szuka zmywacza, który nie da sobie rady z każdym lakierem? Ja nie polecam i na pewno więcej go nie kupię. Zostanę przy klasycznych niezawodzących mnie zmywaczach.

komentarzy 26

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *