Bez kategorii

Mój ulubiony bronzer

Kiedyś już wam pisałam, ze nie przepadam za używaniem bronzerów. Mam dość jasną cerę i często trafiałam na zbyt ciemne egzemplarze. Czasem były zbyt pomarańczowe i dawały przez to brzydki efekt. Zresztą mam dość wyraźne kości policzkowe i doszłam do wniosku, że nie muszę ich na co dzień podkreślać. Traf jednak chciał, ze gdy wygrałam kiedyś kuferek z kosmetykami Golden Rose w środku znalazłam puder prasowany nr 208 o kolorze dark beige. Odcień był na tyle ciemny, ze nie wiedziałam co z nim począć. Miał iść na wymianę ale wtedy pomyślałam, ze spróbuję go użyć jako bronzera.

I tak oto zaczęłam używać go codziennie. Kolor jest czysty beżowy, bez pomarańczowych pontonów. Trzyma się bardzo dobrze na moich suchych policzkach. Nie tworzy plam i świetne się rozprowadza.Można stopniować efekt jest on jednak cały czas naturalny i nie przesadzony. Być może na wieczór jest za slaby ale do dziennego makijażu wygląda świetnie. Rano gdy mam mało czasu nie muszę poświęcać mu dużo uwagi, dwa pociągnięcia i już wygląda bardzo dobrze.Eksploatuje go bardzo intensywnie od kilku miesięcy co pewnie zauważycie patrząc na zdarte opakowanie;) Puder jest bardzo wydajny bo mimo codziennego używania nie ubyło go bardzo dużo. Opakowanie jest bardzo solidne, często go przewożę i nic się z nim nie dzieje chociaż złoty napis Golden Rose już dawno wytarł się i już nawet nie pamiętam jak wyglądał;)
Niżej zobaczcie jak wygląda na twarzy:

Może któraś z was szuka naturalnego i lekkiego bronzera, jeśli tak to polecam spróbować ten puder. A jeśli nie ten to myślę, że warto porozglądać się w ciemniejszych odcieniach innych pudrów. Można nimi lekko wykonturować twarz bez teatralnego efektu i nawet niedoświadczone dziewczyny nie powinny sobie zrobić krzywdy. Kosztuje ok 20 zł, do kupienia np tutaj <KLIK> lub w innych stacjonarnych miejscach gdzie dostępne są kosmetyki Golden Rose.

komentarze 33

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *