Bez kategorii

Stop niewypałom! – kredka do oczu

Nie lubię pisać o bublach… ale nie może być tak, że przemilczę jakiś niewypał a wy się na niego nadziejecie. Oczywiście opinia jest subiektywna i każdy może mieć swoje zdanie. Ja jednak stanowczo chce was ostrzec przed kilkoma produktami które ostatnimi czasy wpadły do mojej kosmetyczki i bardzo szybko z niej wypadły;) Dlatego pomyślałam, że stworzę mała serię o kosmetycznych pomyłkach. To takie smutne, ze pokładamy nadzieje w nowym produkcie a on okazuje bublem.  
źródło: https://www.zuk.cybinka.pl
Na pierwszy ogień kredki do oczu od Vipery vivien w pięknym niebieskim i brązowym kolorze. Obie mają takie same właściwości: 
– piękne kolory
– klasyczne opakowanie
– urocze nazwy (marine, mocca)
– na ręce wyglądają bardzo obiecująco i mają dobra pigmentacje
niech was nie zwiedzie ten swatch, nawet nie wiecie jak mocno musiałam trzeć rękę. Po zmyciu była cała czerwona:/
Więc pewnie myślicie sobie o co mi chodzi? Może przesadzam? Otóż nie:
Bo jak to możliwe, że na oku nie zostawiają śladu… Czy nie takie jest zadanie kredki?
A może o to, że są twarde jak  diament? I prędzej sobie nimi oko wydłubię niż narysuje kreskę bo tak mocno trzeba dociskać.
Chyba, że powodem mojego stosunku do nich jest to, że łamią się tak często, że nawet nie wiem czy warto je ponownie strugać? No cóż, mi to wystarczy by te dwie urokliwe kredki trafił prosto do kosza;)
 Byłam i wciąż jestem na nie zła. Nie lubię rozczarowań, ale niestety przywykłam, że „nie wszystko złoto co się świeci”  🙂
Być może trafiłam na felerne sztuki ale na pewno więcej po nie nie sięgnę;)
Macie, znacie, co o nich myślicie?

Na koniec pytanie do was: Warto pisać o bublach, chcecie o nich czytać? Nigdy nie pisałam o totalnych niewypałach ale przemyślałam to i wydaje mi się, że watro o nich mówić głośno.  Napiszcie mi czy chcecie, żebym wprowadziła serię „Stop niewypałom!”  na dłużej;)

komentarzy 48

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *