Bez kategorii

Golden Rose – nowe topy nawierzchniowe

Golder Rose w swojej nowej ofercie przygotowało dla nas twa topy nawierzchniowe: 
Quick Dry  oraz Gel Look. Oba mam okazje przetestować i dziś powiem wam co wiem:D

Zacznę od tego, że topy recenzuję razem ponieważ są bardzo podobne, niewiele się od siebie różnią. 
Quick Dry podobno schnie w 60 sekund ale niestety nie mogę się z tym zgodzić. Na mnie schnie za długo. Moim zdaniem  Gel Look schnie szybciej. Ciekawy paradoks prawda? Oba bardzo ładnie nabłyszczają lakier. Po wnikliwym oglądaniu paznokci z każdej strony doszłam do wniosku, że Gel Look radzi sobie tym odrobinę lepiej. Oba topy nie działają rewelacyjne nie przedłużenie trwałości manicuru, mogę śmiało powiedzieć, że w tej materii nie robią nic. Ciekawe jest to, ze mimo identycznych buteleczek Gel Look ma 10.5ml a Quic Dry tylko 10ml. Maja delikatnie inne pędzelki ale nie wiem czy wszystkich egzemplarzach tak jest. Są dość szerokie i wygodne w obsłudze, lepiej wykrojony trafił mi się w topie Quick Dry. Kosztują coś koło 6 zł.. 

Podsumowując:  Jeśli szukacie bezbarwnego lakieru który ładnie nabłyszczy lakier to bardziej  polecam Gel Look bo wypada lepiej niż jego rywal Quick Dry. Jeśli jednak oczekujecie przedłużenia manicuru, czy przyśpieszenia wysychania to te produkty nie są dla was. Polecam w takim wypadku Seche vite <KLIK> albo mój ostatni ulubieniec  Sally Hansen <KLIK>

EDIT
Po pewnym czasie zauważyłam, ze gel look przy nawet lekkim uderzeniu pęka na paznokciach;/ myślałam,   że tylko ja tak mam ale dostałam kilka wiadomości od was na ten temat i wydaje się, że każdy z tych topów tak ma. A nie wygląda to zbyt pięknie, nie polecam tego produktu.

komentarzy 31

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *