Bez kategorii

Róż tuż tuż

Nowa seria lakierów Golden Rose wzbudziła moje zaciekawienie i przyśpieszyła bicie serca. Tak czasem bywa gdy jest się lakieromaniaczką:)
 Mam już jeden lakier,a dokładnie ten <KLIK> a teraz moja kolekcja wzbogaciła się o 6 kolejnych. Dziś pokażę wam róż o numerze 08. To intensywny ale jasny neon. Kolor śliczny(przynajmniej moim zdaniem). Lakier maluje z łatwością dzięki wygodnemu szerokiemu pędzelkowi, ma bardzo fajną konsystencje i szybko schnie. Niestety ten kolor potrzebuje 3 warstw, a nie jak obiecuje producent jednej. No ale neony rządzą się własnymi prawami:D( w moim świecie wybaczam im wszystko:D)  Ja jestem na tak i nie mogę się doczekać, aż przetestuję kolejne lakiery z serii Rich Color.
Nową serię można dostać za 6,90 na stronie sklepu Golden Rose Style <KLIK>, stacjonarnie jeszcze jej nie widziałam ale myślę, że niedługo powinna zacząć się pojawiać(przynajmniej w mojej małej mieścince w której aktualnie przebywam.)

Przy okazji napiszę wam, że w najbliższym czasie  nie będą się pojawiały nowe posty ponieważ wyjeżdżam i będę miała ograniczony dostęp do internetu. Jeśli jest coś pilnego to piszcie na maila bo do niego będę zaglądać. Być może pojawię się znowu tutaj dopiero 12 także proszę o cierpliwość i wyrozumiałość:) Będę tęsknić!
PS Czy moje paznokcie są już według was za długie? 

komentarzy 57

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *