Bez kategorii

Wakacyjny konkurs!

Mam dla was fajną informację. Wraz z sklepem Urodomania organizuję wakacyjny konkurs w którym możecie wygrać lakiery Beauty UK kolekcje Urban Girl. Kolory możecie zobaczyć niżej, są śliczne, letnie i sama chciałabym je wygrać;p no ale może innym razem.

Zainteresowane? Jeśli tak to zapraszam dalej;)

By wziąć udział w konkursie musicie:
1 Polubić na fabebooku nowo powstały profil Urodomanii <KLIK>

2 Zarejestrować się w sklepie Urodomania <KLIK>

3 Stworzyć letnie zdobienie paznokci które wstawicie na tablicę na profilu Urodomanii z podpisem Wakacyjny konkurs (jeśli nie chcecie by wasi znajomi zobaczyli pracę bądź macie inny powód dla którego nie chcecie bezpośrednio wstawić zdobienia wyślijcie mi je na maila kosmetyczneewalucje@gmail.com)

4 Zostawić komentarz pod tym postem z mailem i informacją, ze wstawiłaś już zdjęcie na tablicę(najlepiej z linkiem, żebym wiedziała która praca jest twoja) oraz Imieniem i pierwszą literą nazwiska pod jakim lubisz na Fb profil Urodomanii.

5 Obserwowanie mojego bloga nie jest obowiązkowe. Bedze mi bardzo milo jeśli poinformujecie o konkursie na waszych blogach;) Przy okazji jeśli macie ochotę być stale na bieżąco zachęcam do polubienia mojej strony na Fb <KLIK>

6 Konkurs trwa od  24 czerwca do 8 lipca, nagrodę ufunduje sklep Urodomania, natomiast zwycięzce wyłonię ja i moja niezależna komisja składająca się z moich przyjaciół w ciągu kilku dni po 8 lipca.

Liczę na waszą inwencję twórczą! Nie bójcie się brać udziału, każdy ma szansę wygrać!;) Czekam na wasze prace;)

komentarze 23

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *