Bez kategorii

Miksujemy neony!

Ostatnio buszując w wolnej chwili po blogach trafiłam do Annywanny i zauroczyłam się neonowym  cieniowaniem które możecie zobaczyć tu <KLIK>. Jak tylko je zobaczyłam, od razu wiedziałam, ze spróbuję to zrobić na sobie. I oto jest. Neony to ostatnio nieodłączny element mojego życia;) także nie miałam problemu z lakierami. Trochę ciapania było bo takie odcienie słabo kryją( najpierw pomalowałam paznokcie na biało, żeby nie było widać końcówek). Jest dużo warstw dlatego troszkę to wszystko schło;) Ze skórkami męczyłam się dobre kilka minut i efekty nie są do końca zadowalające. Zobaczyłam to szczególnie na zdjęciach;p niestety:D Już są doczyszczone ale was niestety muszę uraczyć tym co zobaczycie poniżej;)

Znowu u mnie na blogu razi także okulary przeciwsłoneczne na nos!;)Mam dla was jeszcze fajną informację, jeśli macie ochotę kupić lakiery Golden Rose przez internet;)
Wszystkie moje czytelniczki wpisując kod rabatowy ” KOSMETYCZNE EWALUCJE „ na stronie www.goldenrose-styl.pl  Otrzymają 10% rabatu na cały asortyment sklepu.
Kupon jest jednorazowy i ważny do 31. 07. 2012r. 


Do zdobienia użyłam:

Ciemny zielony:GR paris nr 207
Jasny zielony: GR sweet color nr 62
Żółty: GR classics charming nr 55
Biały GR Fantastic color nr 104
Do kupienia stacjonarnie albo w sklepie Golden Rose Styl <KLIK>

komentarze 64

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *