Bez kategorii

Delikatna Morela

Jakiś czas temu zainteresowałam się produktami Caroline Rose ponieważ na kilku blogach widziałam dużo pozytywnych opinii na ich temat, szczególnie zainteresował mnie podkład na który chyba się skuszę po wykończeniu obecnych:D Skontaktowałam się z panią Olą polecaną przez bloggerki i dostałam trzy produkty do przetestowania: kredkę, cień oraz lakier. 


Dziś będę mówić o lakierze diadem nr 51 Delikatna Morela. Z początku kolor mnie nie przekonał, delikatny nude z nutą brzoskwini i złotym perłowym poblaskiem. Po pierwszej warstwie byłam prawie pewna że będzie krył po milionie warstw ale na szczęście pomyliłam się i kryje po trzech. Ma dość rzadką konsystencje ale nie sprawia problemow. Schnie w normie. Buteleczka i pędzelek klasyczna, wpadła mi w oko złota korona( a raczej diadem) na wierzchu ale ze mnie już taka sroczka co zwraca uwagę na detale;) Po pomalowaniu doszłam do wniosku, ze pierwsze wrażenie było mylne. Na paznokciu kolor staje się bardziej wyrazisty, lekko brązowy i wcale nie razi perłową poświatą. A wam jak się podoba?

Jeśli chcecie zamówić kosmetyki , zostać konsultantką bądź dostać rzetelne informacje na temat firmy piszcie do pani Oli pod adresem carolines.rose@wp.pl

Dostałam od niej taką informację, może którąś z was zainteresuje, więc podaje dalej:

ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ CAROLINE’S ROSE JAKO KONSULTANTKA (-30% rabatu) LUB JAKO STAŁY KLIENT (-10%). DZIEKI TEMU MAJĄ PANIE DOSTĘP DO WSZYSTKICH PRODUKTÓW, STAŁY RABAT, MOŻLIWOŚCI ROZWOJU, SZKOLENIA KOSMETYCZNE PROWADZONE PRZEZ WYKWALIFIKOWANYCH SPECJALISTÓW, A TAKŻE PROGRAMY MOTYWACYJNE I LOJALNOŚCIOWE !
LICZY SIĘ JAKOŚĆ KOSMETYKÓW AWIĘC ZAPRASZAM, BO BYCIE KONSULTANTKA LUB KLIENTKĄ NIC NIE KOSZTUJE A WIELE MOŻNA ZYSKAĆ !

DO KONTAKTU ZE MNĄ ZACHĘCAM TAKŻE SALONY KOSMETYCZNE/ FRYZJERSKIE ITP. CHĘTNIE NAWIĄŻĘ TAKŻE TAKĄ WSPÓŁPRACĘ! 

Załączam również katalogi, może coś was skusi:D
<klik>     <KLIK>     <klik>

komentarzy 36

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *