Bez kategorii

Zoom na rzęsy: LashFood

Uwaga chwalę się! Podjęłam współpracę z firmą LashFood. 
Kilka dni temu zaczęłam kuracje rzęs z ta odżywką <KLIK>. Na razie nie oczekujcie recenzji bo pełne efekty można zauważyć po ok 2 miesiącach. Bardzo się cieszę, że mam możliwość poprawić ich  kondycję bo nigdy nie grzeszyły długością, grubością ani gęstością.Od producenta:
Nowa, rewolucyjna odżywka do naturalnych rzęs oparta na innowacyjnej nano – peptydowej technologii, która podbija światowy rynek. Technologia w parze z systemem odżywczym Lash Food dostarcza zbilansowany `pokarm` rzęsom z najsilniejszych składników natury.
Wzmocniona formuła wykazała, że słabe i łamliwe rzęsy stają się znacznie zdrowsze, dłuższe i silniejsze. Preparat ten jest uznany przez najlepszych lekarzy z USA – nie powoduje skutków ubocznych, pieczenia lub podrażnienia skóry.
Rezultaty widoczne w 3 do 6 tygodni.


Tu można je nabyć: 
https://www.lashfood.pl/salony.html 

oraz na stronie internetowej LashFood <KLIK>


Cena odżywki jest bardzo wysoka ale jeśli efekty będą wyraźne warto poświęcić trochę pieniędzy na piękne rzęsy. Do tego trzeba wspomnieć, że kupując odzywkę wspieramy Ogólnopolską Organizację na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy „Kwiat Kobiecości”.  Firma przekazuje 10 zł za każdą kupioną odzywkę.Jestem strasznie ciekawa jak ten preparat wpłynie na mnie. Już nie mogę się doczekać pierwszych efektów. Proszę trzymać kciuki by to cudo na mnie zadziałało;)


komentarzy 16

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *