Bez kategorii

Zoom na twarz

Cześć dziewczynki!
Dziś kilka słów o bronzerze i kolektorze do twarzy który otrzymałam do testów od www.ciao.pl

Zacznę od IKOS Egyptische Erde – Ziemia egipska – 13g
 Coś na policzkach to dla mnie podstawa wyjścia z domu. Zazwyczaj używam różu ale gdy natrafiła się okazja by zobaczyć jak się spisuje bronzer nie odpuściłam. I tak oto zaczęłam go używać. Co mogę powiedzieć. Jestem pozytywnie zaskoczona. Ładnie modeluje buzie. Nie wiem czy nakładam go w odpowiednim miejscu, jeśli nie to proszę naprowadźcie mnie;) Jego niewątpliwym plusem jest trwałość. Testowałam go na 1,5 godzinnym areobiku i został na twarzy bez szkody dla niego:D zero nieestetycznych plam a kolor wciąż intensywny. Do tego ma bardzo przyjemny zapach, troszkę kokosowy:) Wystarczy leciutko po-miziać po nim  pędzelkiem by uzyskać ładny kolor. Niestety trzeba w sztucznym świetle na niego uważać, po wyjściu na słońce można doznać szoku:D Także trzeba używać z umiarem;)

Teraz korektor:ACNE CAMOUFLAGE – Leczniczy korektor na trądzik – 8ml  

Jest antybakteryjny i ma przyśpieszać gojenie się krostek. Ciężko mi powiedzieć czy tak właśnie jest. Wyprysk zniknął mi po 2 dniach i nie wiem ile w tym zasługi korektora a na ile maści cynkowej. Ma apteczny zapach który sugeruje nam o jego leczniczych właściwościach.Dla mnie mógłby mieć być mniej nachalny. Dobrze przykrywa zaczerwienienia. Fajny patent by szybko ukryć jakąś niespodziankę. Niestety dla bladolicych nie będzie odpowiedni ze względu na kolor. Trochę ciaprania jest w tym słoiczku, nie lubię wsadzać tam palucha:D Szczególnie z dłuższymi paznokciami. Zawsze jednak można użyć do tego pędzelka. Dla mnie również jest troszeczkę za ciemny. Aby pokazać wam siłę krycia posmarowałam nim mój pieprzyk;)


Przy okazji powiem wam że ruszyła nowa odsłona drogerii internetowej ciao.pl

Z okazji tych  zmian jest konkurs – do wygrania 10 zestawów kosmetyków. Wystarczy napisać , co jeszcze zmieniłybyście w nowym wyglądzie sklepu. Możecie pisać o grafice, produktach, funkcjonalności itd. Szczegóły konkursu na  facebooku: https://www.facebook.com/ciaopl Znajdziecie tam również aktualne informacje o promocjach i nowościach .


Dodatkowo do końca roku z okazji startu nowego Ciao jest 10% rabatu na wszystkie produkty. (rabat nie obejmuje kosztów przesyłki i produktów w cenie promocyjnej) Przy dokonywaniu zakupu wystarczy wpisać kod rabatowy: „noweciao”.komentarzy 13

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *