Bez kategorii

Zapach lata

Naprawdę długo testowałam te kosmetyki. Ciężko ocenić je po tygodniu a nawet po miesiącu. Wciąż nie wiem co napisać. Zacznę może od próbki perfum które dostałam do przetestowania.

1Synesis „Białe Molo”

to przepiękny letni zapach który utrzymuje się na mojej skórze piekielnie długo. Dawno żadne perfumy za tak nie przypadły mi do gustu. Nie potrafię opisywać zapachów ale postaram się coś naskrobać:D To słodki zapach może lekko kwiatowy i świeży jak morska bryza. Dodaje mi energii:D Wciąż się waham czy nie zainwestować w pełnowymiarowy flakonik. Portfel mam praktycznie pusty ale tak mnie do niego ciągnie niesamowicie;)

2 Synesis eliksir pod oczy

hmm co by tu napisać. Zawiodłam się po nazwa wskazywała na magiczne działanie. W ja go czarodziejskim bym nie nazwała. Moja skóra ma zaledwie 20 lat wiec nie mam problemu ze zmarszczkami pod oczami itp. Eliksir delikatni wygładził skórę ale nie zauważyłam znaczącej różnicy. Może potrzeba na to więcej czasu? Konsystencja jest bardzo przyjemna, lekko tłustawa ale szybko się wchłania. Kropla wystarczy by ją rozprowadzić pod oboma oczami. Jak dla mnie szału nie ma.

Maiłyście? Używałyście? Co sadzicie?:)

komentarzy 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *