Bez kategorii

Czerwone wino

Długo zbierałam się na  recenzję, bo nie wiedziałam tak właściwie jak opisać ten cudny kolor, który mam na paznokciach dzięki firmie mollon. Dziś rano patrzyłam na niego tak długo obracając go w palcach, aż doznałam olśnienia. To odcień ciemnego, szlachetnego czerwonego wina- takie bordo wpadające w malinowy fiolet.

https://hobbista.pl/wiedza/Wino_czerwone___959

Otwierając paczuszkę od firmy moje oczy same się uśmiechnęły, dostałam dwa bardzo interesujące lakiery. Takich kolorów w swojej kolekcji jeszcze nie miałam. Dziś napisze o jednym z nich, a będzie to Mollon Pro nail lacquer professiolan nr 13.

Pierwsze co rzuca się w oczy, to duża buteleczka podobna do lakierów OPI. Dalej po otwarciu zauważamy długi i dość cienki pędzelek. Lakier ma dosyć rzadką konsystencje, ale potrafi pokryć po jednej warstwie(są małe prześwity), ja jednak klasycznie pomalowałam dwie. Ma piękny połysk nie tylko od razu po pomalowaniu paznokci. Schnie szybko, nawet bardzo- malowałam nim paznokcie w pociągu i wyjęcie biletu z torebki dość świeżo po malowaniu nie skończyło się katastrofą;) Podsumowując jestem na TAK

Przepraszam za wszelkie niedociągnięcia, jak już mówiłam, malowałam paznokcie podczas podróży pociągiem, także rozumiecie same;)

komentarze 22

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *