Bez kategorii

Nail Tek Fundation II

Używam go już wystarczająco długo by skrobnąć o nim kilka słów. Stosuję go jako bazę pod każdy lakier. Po wyschnięciu zostawia na paznokciu matową lekko chropowatą powierzchnię. Nie potrafiłabym chodzić w nim samym bo uwielbiam to uczucie gładkości lakieru. Zresztą na opakowaniu pisze, że pełni funkcję bazy więc do tego jest właśnie stworzony.

Lubię go za to że bardzo szybko wysycha. Lakiery trzymają się na nim bardzo dobrze, chyba właśnie przez jego powierzchnię. Jest wydajny bo stosuję go średnio co 2 dni i wciąż mam pół buteleczki ze wciąż nie zmienioną konsystencją.

Teraz trochę o efektach kuracji:
Paznokcie mam twarde i grubsze. Nie rozdwajają się. Uderzam paznokciami bardzo często o róże przedmioty np lodówkę, drzwi samochodu, biurko itp a nie pękły mi jeszcze. Zazwyczaj traciłam paznokcie właśnie w ten sposób. Więc widzę dużą poprawę. Lakier utrzymuje się na bazie bardzo długo. Nawet do 7 dni, co w moim przypadku akurat nie robi wielkiej różnicy.

Zobaczcie jak wyglądają. Mimo zabezpieczania bazą są odbarwione przez malowanie paznokci. No trudno:D i tak je maluję i będę malować!

Polecam tą odżywkę, warto spróbować. Może akurat i tobie pomoże;)

PS Spiłowałam odrobinę paznokcie i będę starała utrzymywać się tą długość;) zobaczymy jak mi to wyjdzie.

NEWS ze świata
Orlica znana wszystkim z lakierowych poczynań <klik> postanowiła recenzować też inne kosmetyki. Serdecznie zapraszam na jej świeżutki blog! <KLIK>
Zapraszam na rozdanie https://moje-kosmetyki-byn.blogspot.com/2011/08/moje-pierwsze-rozdanie-zapraszam-was.html


komentarzy 25

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *