Bez kategorii

Błękitne spojrzenie+ zapowiedz HEAN

Na wstępie pragnę wam pokazać wspaniałą paczuszkę od HEAN, którą dostałam do testów. Na pierwszy rzut oka produkty zachwycają kolorami i fajnym klasycznym, ale nie nudnym opakowaniem. Zabieram się do testowania, moje recenzje już  niedługo;)

Od dawna zbierałam się do recenzji tego tuszu. Mam go już długi szmat czasu i niestety jego konsystencja uległa pogorszeniu, więc musicie mi wybaczyć niedociągnięcia w malowaniu. Po prostu muszę wam go pokazać! Mowa o  Golden Rose mascara volume. Nie każdy lubi kolorowe tusze, myślę jednak, że ten  warto wypróbować. W czasach swojej świetności świetnie rozdzielał rzęsy, wydłużał je i nadawał pięknego głębokiego koloru po dwóch warstwach. Nie obsypywał się, lecz teraz zaczął się kruszyć po około 3 godzinach noszenia. Szczoteczka jest bardzo zwyczajna, wygodna w używaniu.W słońcu efekt jest bardzo intensywny, w cieniu staje się granatem, ale znacznie odróżnia się od swoich czarnych kolegów. Kupiłam go za 12 zł i uważam, że cena jest bardzo niska w porównaniu z jakością. Za takie pieniądze wybaczam mu zmianę konsystencji po pewnym czasie, bez łezki w oku wyrzucę go i kupię kolejny. Z tej serii widziałam również piękny turkus. Na pewno się na niego skuszę.

Kolorowe rzęsy to fajna alternatywa na letnie wyjścia, kolor efektownie podbija barwę tęczówki, można odrobinę zaszaleć i wyróżnić się z tłumu. Co myślicie?

komentarzy 21

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *