Bez kategorii

Zostałam otagowana

I to podwójnie:) dziękuję TerazToJaJestemSprite  z bloga https://teraztojajestemsprite.blogspot.com/ oraz Lidzi z bloga https://lidzia007.blogspot.com/

Zasady Sunshine Award:
1. Podziękować za wyróżnienie.
2. Zamieścić link do bloga osoby, która Cię wyróżniła.
3. Wkleić logo wyróżnień.
4. Przekazać nagrodę do 10 blogów.
5. Zamieścić linki do tych blogów.
6. Powiadomić nominowane osoby.
7. Stworzyć listę rzeczy, które czynią Cię szczęśliwą.
Sunshine Award przyznaję następującym blogom (kolejność losowa):

1 https://kropeczka33.blogspot.com/
2 https://nusiaxx.blogspot.com/
3 https://f000u.blogspot.com/
4 https://mavia-nails.blogspot.com/
5 https://kittiesreviews.blogspot.com/
6 https://kosmetyczka-agaty.blogspot.com/
7 https://tuupak.blogspot.com/
8 https://zakupowe-szalenstwa.blogspot.com/
9 https://makeupbyswirrruska.blogspot.com
10 https://drugastronalusterka.blogspot.com/

A oto moja lista rzeczy i osób które sprawiają że jestem szczęśliwa:

1 Moim największym szczęściem jest mój chłopak który zawsze nie wspiera i jest najwspanialszy na świecie!
Nie wyobrażałam sobie ze mogę być tak szczęśliwa. Daje mi poczucie bezpieczeństwa i miłość.  Akceptuje moje małe szaleństwa i znosi moje monologi na kosmetyczne tematy.

2 Nie potrafię żyć bez moich bliskich. Dają i wiele radości i zawsze mam w nich wsparcie. Nie ma opcji żeby się przy nich nie uśmiechać. Każda chwila z nimi jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju  A mówię tu o moich kochanych przyjaciółkach :Kamilce, Kasi, Karolinie i mojej kochanej siostrze Ani. Dziękuje wam ze jesteście:*

3 Moim małym szczęściem są lakiery do paznokci, uwielbiam malować paznokcie swoje i obce;), kupować lakiery, czuć zapach zmywacza, zmieniać manicure jak często tylko mogę. Gdy tylko maluje paznokcie na chwilę jestem w innym swiecie. Naprawdę super sprawa;)

4 Ostatnio bardzo dużo radości daje mi prowadzenie bloga. Cieszę się że mam coraz więcej obserwujących. Każde zostawione przez was zdanie poprawia mi huor. Dzięki wam ten blog się się rozwija. Niedługo wprowadzę zmiany graficzne żeby stał się jedyny w swoim rodzaju. Dziękuję wam bardzo gorąco i mam nadzieję że zostaniecie tu na dłużej:)

5 Uwielbiam gorące miesiące i wakacje, sprawiają że chce się żyć. Słońce działa na mnie radościotwórczo:)  Letnie ubrania, JAPONKI<3, kwiaty we włosach, krótkie falbaniaste spódniczki, plaża, piasek. I jak tu nie być szczęśliwym?

6 Moją obsesja jest dbanie o włosy, dużo radości daje mi nakłdanie odżywek, masek, olejowanie. Przywiązuję dużą uwagę do moich loczków.  Olejowaniem udało mi się nawet zarazić moją przyjaciółkę z rodzinnych stron( pozdrawiam żaboo:*). Nie wyobrażam sobie chwili w której ścinam moje długie włosy.

7Uwielbiam się wygłupiać, śmiać się w głos, robić orły na śniegu, tańczyć na ulicy z moim ukochanym, jestem pozytywnie zakręcona i szczęście dają mi prozaiczne sytuacje codziennego życia. Jak każdy am czasem złe dni ale staram się pozostać optymistką.

Uff to chyba tyle:) jeśli ktoś przebrnął przez ten tekst to będę bardzo szczęśliwa. A wam co daje radość? Tym optymistycznym akcentem kończę. Dziękuję wam że jesteście ze mną:*

komentarzy 7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *